Tkaniny do druku stanowią nośnik treści reklamowych, który cieszy się coraz większą popularnością. Mamy możliwość zamieszczania reklam na produktach takich jak flagi, torby, ręczniki, leżaki czy też systemy wystawiennicze. Tkaniny wykorzystywane są także do aranżacji wnętrz oraz w modzie, gdzie szczególną rolę odgrywa druk wielkoformatowy. Duży wybór tkanin do druku znajdziemy w serwisie mediadodruku.pl, którego właścicielem jest firma API.PL mająca w swojej ofercie m.in. rozwiązania do druku DTF, druku sublimacyjnego czy też DTG.
Tkaniny flagowe to poliestrowe materiały, które są ogniotrwałe i teksturowane. Umożliwiają one uzyskanie doskonałego efektu wizualnego. Tkaniny flagowe znajdują zastosowanie w przygotowywaniu materiałów prezentowanych podczas targów, akcji reklamowych czy też zawodów sportowych.
Ta grupa produktowa obejmuje artykuły takie jak poliestrowe kominy (znajdujące zastosowanie jako osłona na szyję lub opaska na głowę), dywaniki i wycieraczki.
Wysokiej jakości tkaniny poliestrowe do druku bezpośredniego, UV, lateksowego, żywicznego czy też do sublimacji. Idealnie odwzorowują wydruki. Światło przepuszczane jest równomiernie, w rezultacie naniesione na nie grafiki bardzo dobrze się prezentują. Co istotne, są to materiały trwałe i wyjątkowo wytrzymałe na rozdarcia. Służą do produkcji standów, ścianek reklamowych oraz citylight-ów. Tkaniny typu block-out skutecznie blokują światło dzięki czarnemu rewersowi. Są trwałe i odporne na zagniecenia, dzięki czemu wykorzystywane są jako tkaniny ekspozycyjne, do tworzenia banerów i teł oraz ścianek reklamowych. Dostępne są także rozciągliwe tkaniny stretch oraz tkaniny obiciowe.
Powyższe grupy produktowe to jedynie ułamek oferty, z której pełną wersją obejmującą również folie na szyby mogą Państwo zapoznać się odwiedzając stronę www.mediadodruku.pl
Co tak głośno na Ursynowie? Ruszyły Ursynalia
To nie juewenalia tylko dochodowa impreza komercyjna, bilety po 100 zł. Podobna do niedawnego koncertu w Wilanowie. Tylko że tam wyrzucili dyrektora. Powinniśmy się zorganizować i walczyć z tym hałasem, pisać do instytucji, zawiadamiać prokuraturę, śledzić, kto dostaje w łapę, aby się zgodzić na taki koncert.
Goryl
15:30, 2026-05-23
Co tak głośno na Ursynowie? Ruszyły Ursynalia
O ile sam fakt grania do pierwszej jest kontrowersyjny, to mnie oburza fakt, ze sami artyści dość mocno klneli, na imprezie było nie było sygnowanej logo uczelni wyższej, co tez sie nioslo na pół dzielnicy. Niech pan mr polak sobie "napierdala ostatnie kawałki bo mindfuck wjechal na pełnej i jest *%#)!& na jakimś festiwalu popularniejszym.
Strzeleckiego
14:24, 2026-05-23
Horror z linią 136. Trzy godziny czekania na autobus!
Żwirki i Wigury 17/37. 02-134 warszawy. kuba antos(ja); aka(ewelina machniewicz) i asia (joanna matusiak) będziemy mieszkałyśmy w mieszkaniu 37 w domu 17 przy ul.żwirki i wigury w warszawie od 1 czerwca 2026 roku. aka i asia będziesz kochała, przytulała i całowała kuby antosa(ja). ja(kuba antos) będę przytulałem, kochałem i całowałem aki i asi. bartek antos nie żyje.
bartek antos nie żyj
13:50, 2026-05-23
Co tak głośno na Ursynowie? Ruszyły Ursynalia
Panie redaktorze... pana postawa pozostawia wiele do życzenia. Proponuję oszczędzić sobie wstydu takim czymś.
Czytelnik
12:29, 2026-05-23