Zamknij
REKLAMA

Szybka dostawa, pyszne smaki! Ursynowscy przyjaciele od pizzy

11.03, 15.10.2022 Redakcja Haloursynow.pl Aktualizacja: 12.17, 15.10.2022
Skomentuj mat. prasowe

Co zrobić, gdy człowieka dopadnie głód? Serki z reklamy TV to oczywiście srogi żart. Przecież każdy wie, że na mały i duży głód najlepsza jest... pizza! Ten obłożony pysznymi składnikami placek pochodzi z Włoch, ale na dobre skradł serca Polaków.

Pizzerie "Da Grasso" to klasa sama w sobie. Od lat oferują doskonałą pizzę i dania z kuchni włoskiej. To jedna z nielicznych sieci, z której przy każdym zamówieniu dostajesz tak samo dobrą pizzę. Niepowtarzalne ciasto, bogactwo i świeżość składników, ogromne rozmiary - to jest to, do czego ursynowskie Da Grasso przez ostatnich 16 lat zdążyły przyzwyczaić klientów.

Na miejscu, na wynos i w dostawie!

W Da Grasso ciasto jest wyrabiane ręcznie, ze świeżych składników, bez konserwantów. Do pizzy dołączane są słynne sosy - pomidorowy i czosnkowy, równie niepowtarzalne jak pizza. Ale "Da Grasso" to nie tylko pizza - to także świetne makarony, lasagne, sałatki i desery. Restauracja na Stokłosach - przy Beli Bartóka 1 - jest świetnym miejscem towarzyskich spotkań przy wspólnym stole. Panuje w niej niezobowiązująca i przyjazna atmosfera. Jak u przyjaciół.

Zamówić ją możemy prosto do swojego domu albo z odbiorem własnym albo też zjeść na miejscu.

Pizza Da Grasso Ursynów

  • ul. Beli Bartóka 2 - róg Jastrzębowskiego
  • zamówienia: tel. 22 643 59 25
  • czynne: poniedziałek-czwartek 11-22, piątek 11-23 i niedziela 12-22
  • www.dagrasso.pl

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%