Zamknij

Dodaj komentarz

39-latek zatrzymany na Ursynowie. Spowodował śmiertelny wypadek pod wpływem narkotyków

Redakcja Haloursynow.pl Redakcja Haloursynow.pl 09:43, 10.11.2025 Aktualizacja: 09:43, 10.11.2025
3 policja policja

Myślał, że ukryje się przed wymiarem sprawiedliwości, ale ursynowscy kryminalni deptali mu po piętach. 39-latek, który w 2022 roku kierując pod wpływem narkotyków spowodował śmiertelny wypadek, został zatrzymany po wielomiesięcznych poszukiwaniach. Teraz przed nim 5 lat za kratkami.

Dzięki działaniom kryminalnych z komisariatu na Ursynowie na 5 lat do więzienia trafił 39-letni mężczyzna, który w 2022 roku spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym. List gończy za nim wydał Sąd Rejonowy Aleksandrowie Kujawskim

- poinformowała asp. szt. Marta Haberska, rzeczniczka prasowa mokotowskiej policji.

Sprawa miała swój początek trzy lata temu, gdy mężczyzna będąc pod wpływem narkotyków wsiadł za kierownicę i spowodował tragiczny w skutkach wypadek. Sąd skazał go na 5 lat więzienia, jednak 39-latek postanowił nie stawić się dobrowolnie do zakładu karnego. Wydano za nim list gończy.

Gra w kotka i myszkę

Ursynowscy kryminalni przez długi czas prowadzili żmudne działania mające na celu ustalenie, gdzie ukrywa się poszukiwany. Mężczyzna doskonale wiedział, że jest poszukiwany i robił wszystko, by utrudnić policjantom pracę.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna nie przebywa pod adresem zameldowania i zmienia miejsca pobytu, aby uniknąć wykonania zasądzonej kary. Policjanci sukcesywnie weryfikowali kolejne informacje, aż potwierdzili, pod jakim adresem może ukrywać się poszukiwany

- relacjonuje rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Cierpliwość i metodyczna praca policjantów w końcu się opłaciła. Po wielu tygodniach poszukiwań kryminalni dotarli do miejsca, gdzie przebywał uciekinier.

Po dotarciu na miejsce i potwierdzeniu tożsamości mężczyzny kryminalni zatrzymali 39-latka. Następnego dnia został on przewieziony do zakładu karnego, gdzie rozpocznie odbywanie zasądzonej kary 5 lat pozbawienia wolności

- informuje asp. szt. Marta Haberska.

Policjanci podkreślają, że tego typu czynności prowadzone są na bieżąco, a więc na "zapomnienie" osoby ukrywające się nie mają co liczyć.

- Każda informacja dotycząca osób poszukiwanych może przyczynić się do ich zatrzymania - podsumowuje Marta Haberska.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

agnikagnik

2 2

po wielomiesięcznych poszukiwaniach czy wieloletnich?

10:01, 10.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

LukaszLukasz

10 0

5 lat za zabicie kogoś samochodem. Lepsze niż pistolet. Dodatkowo dobrowolnie trzeba się stawić...

14:17, 10.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

polpol

3 0

5 lat?????????????????????????/
Ten śmieć powinien dostać dożywocie za zabójstwo

13:37, 11.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

Horror z linią 136. Trzy godziny czekania na autobus!

Jechałem w połowie grudnia 136 z Woronicza do Natolina Pn. Jechało z 7-8 osób. Co zrobić aby autobus się zapełnił i mial większą płynność ruchu? Można np. pojechać autobusem,a nie samochodem.

xyz

17:49, 2026-01-09

Jedyna całodobowa apteka na Ursynowie do zamknięcia!

Bardzo dobrze, będzie mniej patoli przychodzącej w nocy po totalne *%#)!& Pracowałam kiedyś w całodobowej aptece przy wiatracznej, ludzie o 2 w nocy przychodzili po chusteczki, viagrę, realizowali recepty te nieważne też próbowali czy inne duperele. Nagłe przypadki w ciągu tygodnia pracy to można było policzyć na palcach jednej ręki.

TT

16:10, 2026-01-09

Kolejna rura pękła na Ursynowie. Kiedy woda wróci?

Pękło niczym bańka rafcia na wyborach 🤣

Q

16:00, 2026-01-09

Horror z linią 136. Trzy godziny czekania na autobus!

Nie widzę tu żadnego horroru gdyż tak a nie inaczej jeździ (a raczej nie jeździ, tylko kiśnie się w korku w wielu punktach różnych dzielnic) w wesołym mieście. Będzie tylko gorzej bo ulice, infrastruktura są ciągle dewastowane a ludzi i co za tym idzie pojazdów przybywa. Osoby czekające czy to starsze i niepełnosprawne powinny przesiąść się na rowery i hulajnogi wszak miasto idzie w kierunku Amsterdamu jak kiedyś wesoły pan w ratuszu powiedział... nic tylko uśmiechać się i nie narzekać skoro głównodowodzący i jego ekipa fachowców ma od lat gigantyczne poparcie to większości pasuje.

Eryczek

15:52, 2026-01-09

0%