Zamknij
REKLAMA

Dni otwarte przedszkola i szkoły – dlaczego warto wziąć w nich udział?

13.18, 16.01.2023 Redakcja Haloursynow.pl Aktualizacja: 10.41, 02.02.2023
Skomentuj mat. prasowe
REKLAMA

Zbliża się początek rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych. Przed pandemią placówki edukacyjne bardzo chętnie organizowały dni otwarte - spotkania dedykowane dla całych rodzin. Niektóre zaczęły do nich wracać.

Na dniu otwartym rodzice wraz z dziećmi mogą zobaczyć szkołę, przedszkole, poznać ofertę, wziąć udział w kreatywnych zajęciach, jak również poznać kadrę, która pracuje w danym miejscu. A przede wszystkim podczas takiego wydarzenia można poczuć atmosferę miejsca, której nie poznamy przez opis na stronie internetowej. I głównie właśnie dlatego warto wziąć udział w dniu otwartym placówki.

Dzień otwarty na Rosoła 10

Placówki edukacyjne Fundacji ETO, tj. Przedszkole Szkrabki (www.szkrabki.pl) i Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego (www.linde.waw.pl) serdecznie zapraszają rodziców i dzieci 5- i 6-letnich na dzień otwarty, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 21 stycznia 2023 r. w godzinach 10:00-11:30.

W tym roku odwiedzający Rosoła 10 udadzą się w podróż po Planetach Szkrabków i Lindego. Trasa zwiedzania Przedszkola Szkrabki i Szkoły Lindego będzie wiodła przez Planetę STEAM, Planetę Sztuki, Planetę Ruchu i English Planet. Nie zabraknie eksperymentów, aktywności plastycznych, zabaw w języku angielskim i sportowo-sensorycznych. Będzie można również zrobić swoją własną mini makramę, czy też wziąć udział w zajęciach muzycznych, które odbywać się będą o 10:15, 10:45, 11:15. 

To będzie ekscytująca podróż dla wszystkich dzieci 5- i 6-letnich, które wraz z rodzicami odwiedzą Rosoła 10 w sobotę 21 stycznia 2023 r. w godzinach 10:00-11:30. 

Przyjdź, zobacz, zostań!

Dzień otwarty na Rosoła 10 to będzie idealna okazja również do porozmawiania o programie i ofercie dotyczącej klasy 0 w Przedszkolu Szkrabki i klasy 1 w Szkole Lindego oraz poznania atmosfery Placówek Oświatowych Fundacji ETO.

Serdecznie polecamy i zapraszamy!

Artykuł promocyjny
(Redakcja Haloursynow.pl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%