Na sygnale

Zamknij

Wypadek przy rondzie na Ursynowie. Rowerzystka w szpitalu

Sławek Kińczyk Sławek Kińczyk 11:49, 05.06.2026 Aktualizacja: 12:03, 05.06.2026
49 Groźny wypadek na Ursynowie. Rowerzystka trafiła do szpitala BJ

Wypadek przy rondzie u zbiegu Alei KEN i ul. Płaskowickiej na Ursynowie. Kierująca Mazdą potrąciła na przejeździe rowerowym kobietę na jednośladzie. Poszkodowana z obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 11 przy rondzie im. Krystyny Krahelskiej na Ursynowie. To skrzyżowanie o dużym natężeniu ruchu, a jednocześnie niebezpieczne dla rowerzystów. Tuż przy rondzie znajduje się przejazd rowerowy - fragment drogi dla rowerów prowadzącej wzdłuż Alei Komisji Edukacji Narodowej. Bardzo często dochodzi tu do wypadków, potrąceń oraz kłótni między kierowcami samochodów a rowerzystami o pierwszeństwo przejazdu.

Wypadek przy rondzie Krahelskiej

W piątek 5 czerwca po godz. 11 kierująca autem marki Mazda, zjeżdżająca z ronda ulicą Płaskowickiej w kierunku Stryjeńskich, uderzyła w przejeżdżającą przez przejazd rowerowy kobietę. 

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 11:15. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Na miejsce dociera ekipa drogówki, która będzie ustalać przebieg zdarzenia

- poinformowała nas Komenda Stołeczna Policji. 

Jak się dowiedzieliśmy, rowerzystka to pracownica firmy ogrodniczej, która buduje park nad Południową Obwodnicą Warszawy. Park znajduje się obok pechowego miejsca. Kobieta z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6701"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (49)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

IrfyIrfy

7 14

To rondo jest niebezpieczne, kiedy tamtędy przejeżdżam na rowerze, zwalniam i mam oczy dookoła głowy, bo kierowcy na nim *%#)!& Tutaj kierujący mazdą chyba nie zauważył babki na rowerze. Znienacka mu raczej na przejazd nie wjechała, bo na takim składaku nie da się za bardzo rozpędzić i przyspieszenie też ma nędzne. Akurat tam to powinni zrobić kładkę, wystarczyłoby na skrzyżowaniu KEN i Płaskowickiej po zachodniej stronie, bo tam jest najgorzej.

12:55, 05.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

BromacheBromache

9 5

Przede wszyustkim na tym skrzyżowaniu / rondzie powinny być światła. Rowierzyści często mają problem z pojęciem tzw. ograniczonego zaufania znanego u doświadczonych kierowców i nie umieją analizować zachowań.

15:36, 05.06.2026

Blachomsrody - śmierBlachomsrody - śmier

4 44

Kolejny morderca zamordował człowieka bo nie zwrócił uwagi bo patrzył w telefon bo jest *%#)!&

14:35, 05.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

WesołekWesołek

18 4

Lecz się impotencie umysłowy.

15:31, 05.06.2026

MajaMaja

5 3

Jak pijesz to nie pisz

08:28, 06.06.2026

polpol

6 4

Psycholu.
Zwolnij przed przejazdem pedalarzu.
Ciekawe czum przyjadą np. lekarze ,żeby ratować twój marny nienawistny żywot?
Może rowerkiem zamiast blachosmrodem karetką?

09:27, 07.06.2026

PauloPaulo

14 9

To teraz obejrzyjcie sobie zdjęcie. Którędy jedzie rowerzysta/rowerzystka (sorry, ale nie widzę twarzy, bo zamazana). Macie odpowiedź, kto najbardziej w poważaniu ma przepisy ruchu..

15:09, 05.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

ko(L)egako(L)ega

6 2

3 razy oglądałem zdjęcia pod artykułem i nie widzę aby na którymś jechała :(
Bo jeśli chodzi Ci o miejsce 'lądowania' na pasach to by się zgadzało, że jechała przejazdem dla rowerów.

07:29, 06.06.2026

PauloPaulo

5 5

Do ko(L)ega. Chodzi mi o osobę, która jedzie przejściem dla pieszych, a nie drogą dla rowerów.

09:43, 06.06.2026

MeksykaninMeksykanin

22 10

Kolejna, która to myślała iż jest pancerna i widoczna dla wszystkich. Długo nie pożyje z takim podejściem, to pewne bo po co myśleć i nie mieć zaufania do innych iż ma się 100% pierwszeństwo według przepisów.

15:30, 05.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TmkTmk

21 10

Może przyciąć przywileje rowerzystów
Powinni przeprowadzać rowery przez przejścia dla pieszych, a po ich jeżdżą. Może zlikwidować przejazdy i zastąpić je przejściami. Rowery i nie tylko jeżdżą z dużymi prędkościomierz. Kierowcy pokonują dziesiątki skrzyżowań są ciągle wystawianie na próbę.

17:54, 05.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

WckWck

0 0

To najpierw trzeba zmienić lewicową władzę aktywistów rowerowych na kogoś normalnego.

11:39, 11.06.2026

dr2dr2

14 16

Może przyciąć przywileje dla kierowców.
Powinni przepychać samochody przez przejścia dla pieszych, a po nich przejeżdżają. Może zlikwidować skrzyżowania i zastąpić strefą ruchu pieszego. Wtedy kierowcy przepychali by samochody przez wszystkie dawne skrzyżowania. Nie było by wypadków. Setki ludzi co roku ocaliłoby życie.

18:26, 05.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

KrzychoKrzycho

9 6

Trollujesz - i po co?
Jestem rowerzystą i widzę,że NAGMINNIE moi koledzy i koleżanki "po rowerze" - przejeżdżają po pasach.
Ja - przeprowadzam rower i wyglądam jak frajer, co mi czasem okazują. Ale stary jestem i wiem, że samochód ma w zderzeniu przewagę.
A głowy poturbowanej - szkoda,

07:10, 06.06.2026

atsats

0 0

Nawet Urząd Miasta Warszawy nie zgodził się na zastąpienie rowerkami samochodów, no ale co takim spandekxiarzom nakładli do łbów, to kiełkuje

21:56, 08.06.2026

FanUrsynówFanUrsynów

3 0

Nie tylko tu jest problem,

20:31, 05.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ANTIDOG GAZ LEGALNYANTIDOG GAZ LEGALNY

3 10

PSY WAS KRWAWO POGRYZĄ I Z ZASKOCZENIA W NIESPODZIEWANYM MOMĘCIE!K.L

01:34, 06.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


ko(L)egako(L)ega

0 0

Ejj, to nawet śmieszne jest ;)

07:35, 06.06.2026

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


RondoRondo

7 5

Rowerzyści wykazują się brakiem rozumu

08:29, 06.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

agnikagnik

5 5

rowerzystów powinno obejować takie samo prawo ruchu drogowego. Z ronda pierszeństwo mają zjeżdżający a wjeżdżający muszą poczekać

09:54, 06.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntyDOMINIKAntyDOMINIK

3 2

Pod artykułami o wypadkach często pojawia się komentarz niejakiego DOMINIKA z prośbą, by osoby poszkodowane kontaktowały się telefonicznie z nim. Nie warto! Firma ta działa w odszkodowaniach, działa tylko na swoja korzyść, tak naprawdę pośrednicząc w niczym. Ale prowizje zgarnia sowitą. Wiem,bo mój znajomy niestety zapłacił za nic. Warto też komentarze takie zgłaszać do usunięcia - nie pomagajmy oszustom.

22:09, 06.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KonKon

1 2

W weekend płaskowickiej na wysokości bazaru powinna być wyłączona z ruchu. Wystarczy zablokować ruch w stronę Wilanowa na czas działania bazaru i to spowoduje wzrost bezpieczeństwa.

15:02, 07.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

atsats

2 1

albo zlikwidować to śmierdzące wysypisko z siatami i zleżałymi produktami kupionymi w makro o poranku.

21:57, 08.06.2026

misiekmisiek

0 0

Wystarczy popatrzyc z jaka predkoscia poruszaja sie samochody po K.E.N i ile kierowcow a zwlaszcza kierowcolozek rozmawia w czasie jazdy przez telefon.

08:14, 19.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%