Zapraszamy na cieszące się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszej dzielnicy i całej Warszawy „Ursynowskie Wyprzedaże Garażowe”.
Wyprzedaże odbywać się będą na parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61, zawsze w godz. 09:00 - 14:00.
Terminy garażowek w 2025 roku (wraz z datami zapisów):
23 marca – zapisy od 18 marca, godz. 10:00
13 kwietnia – zapisy od 8 kwietnia, godz. 10:00
11 maja – zapisy od 6 maja, godz. 10:00
29 czerwca – zapisy od 24 czerwca, godz. 10:00
14 września – zapisy 9 września, godz. 10:00
5 października – zapisy 30 września, godz. 10:00
9 listopada – zapisy 4 listopada, godz. 10:00
Najważniejsze zasady dla sprzedających:
Garażówki organizowane są przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem dedykowanej . Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału oraz do rejestracji na stronie internetowej, która zapewnia łatwy dostęp do zapisów. Dla osób wykluczonych cyfrowo przewidziano możliwość zapisów osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy poprzez wypełnienie Karty Rejestracyjnej (w dni powszednie wtorek - piątek w godzinach pracy Urzędu również do wyczerpania limitu miejsc).
Wszystkie garażówki w 2025 r. będą się odbywać w godzinach 9:00-14:00.
Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie w godz. 7:45 - 8.45. Samochody po rozpakowaniu będą musiały do godz. 8:45 opuścić teren wyznaczony na garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 13:30. Miejsca wystawców, którzy nie pojawią się do godz. 8:45, będą udostępnione osobom oczekującym na wolne miejsca.
Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się w Regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.
Poniżej plakat informacyjny oraz mapa terenu garażówki – tylko parking przy Urzędzie.
