Fotorelacje

Zamknij
17:47, 16.04.2023

Budowy odcinek B między Lesznowolą a Tarczynem jest na ukończeniu. Otwarcie ma nastąpić jeszcze wiosną.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
KULT na scenie Dni Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Myslovitz na Dniach Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Peja Slums Attack - Dni Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Fisz Emade Tworzywo na scenie Dni Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Lanberry na Dniach Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Piknik Odczarowanie Hospicjum 2026
zobacz fotorelację
Piknik na Olkówku 2026
zobacz fotorelację
Ich Troje na Dniach Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Dawid Kwiatkowski - Dni Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Dni Ursynowa z drugiej strony
zobacz fotorelację

komentarze (3)

cela+cela+

2 6

Szkoda, że Sławomir Nowak, minister transportu w rządzie Donalda Tuska nie zbudował tej trasy tylko prokuratura postawiła mu b. poważne zarzuty korupcyjne i będzie sądzony przez sąd karny.

16:26, 18.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

XXXX

0 0

Żenujące są takie komentarze. Sianie mowy nienawiści w kraju, który podobno jest katoliki. Przykre

11:07, 01.05.2023

AdamAdam

5 0

Szkoda, że tak często wojewoda mazowiecki (z PiS) blokuje lub przedłuża pewne sprawy, by tylko utrudnić życie zarówno władzom lokalnym jak i mieszkańcom - szczególnie Warszawy.

Minister infrastruktury z PiS nie lepszy - otwierając np. tunel ursynowski jakoś zwinnie omijał temat, że środki na inwestycję dała Unia - bardzo było to dla niego niewygodne. No bo jak to ta zła unia taka dobra?

07:56, 19.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz