Fotorelacje

Zamknij
16:39, 08.01.2014

Diego i Dik czuwają nad bezpieczeństwem pasażerów. Można je spotykać w wagonach, na peronach a także na Stacji Techniczno-Postojowej na Kabatach. W metrze pracuje także labrador Beti. Jej czujny nos zwęszy każdy niebezpieczny ładunek.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Park nad POW. Nowy odcinek otwarty!
zobacz fotorelację
Spacer dendrologiczny w Parku Polskich Wynalazców
zobacz fotorelację
Koniec remontu parkingu przy ul. Polinezyjskiej
zobacz fotorelację
Bieg Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
KULT na scenie Dni Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Myslovitz na Dniach Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Peja Slums Attack - Dni Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Fisz Emade Tworzywo na scenie Dni Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Lanberry na Dniach Ursynowa 2026
zobacz fotorelację
Piknik Odczarowanie Hospicjum 2026
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz