Sukces kadetów KS Metro. Srebrny medal i awans!

10:52, 20.02.2017 Redakcja haloursynow.pl Aktualizacja: 11:15, 20.02.2017
Skomentuj KS Metro KS Metro

Kadeci działającego na Ursynowie siatkarskiego klubu sportowego "Metro" z sukcesem zakończyli walkę w finale Mistrzostw Mazowsza. W turnieju zdobyli srebrny medal. Przed nimi ćwierćfinały Mistrzostw Polski.

Turniej finałowy rozgrywany był w weekend w Halinowie. Rywalizowały ze sobą cztery zespoły: MOS Wola Warszawa, MKS MDK Warszawa, RCS Czarni Radom i KS METRO Warszawa.

Ursynowskie Metro miało dwa wzloty i jeden spektakularny upadek. W piątkowym meczu z MKS MDK Warszawa wygrało 3:2, podobnie jak w sobotę - w spotkaniu z RCS Czarni Radom, ale już niedzielny finał z drużyną MOS Wola Warszawa zakończył się klapą i porażką do zera.

- Niedzielny mecz niestety nam nie wyszedł i mimo, że mieliśmy swoje szanse w drugim secie, nie potrafiliśmy znaleźć recepty na zwycięstwo - opowiada Wojciech Szczucki, trener KS Metro.

Ostatni mecz trochę popsuł kadetom w Ursynowa radość ze srebrnego medalu, choć jest to z pewnością cenne osiągnięcie.

- Z chłopakami odbyliśmy męską rozmowę po meczu, mamy dwa dni przerwy i zabieramy się do pracy, bo przed nami ćwierćfinały Mistrzostw Polski - dodaje trener Szczucki.

Siatkarzom Metra gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za dobre występy w Mistrzostwach Polski.

4. Czarni Radom

Podczas turnieju finałowego w Halinowie METRO reprezentowali: Bartłomiej Zieliński (kpt), Paweł Jerke, Igor Assendi, Bruno Puczko-Szymański, Aleksander Winiarski, Miszczuk Mikołaj, Adrian Gwardiak, Jakub Sutryk, Mateusz Malec, Michał Gregorowicz, Jakub Sakowski, Robert Piekarz, Krzysztof Bogdanowicz, Jakub Gaweł, Michał Gaweł, Michał Dragomir-Brzesiński i Patryk Szymański. Trenerzy: Wojciech Szczucki, Adriana Jankowska.