Zamknij
REKLAMA

Co robić w weekend? Historia, pokaz ognia i straaasznie fajny piknik!

12.30, 29.10.2022 Redakcja Haloursynow.pl Aktualizacja: 12.34, 29.10.2022
Skomentuj pixabay
REKLAMA

Pokaz tańca z ogniem, Strasznie Fajny Piknik Rodzinny, a może koncert jazzowy? W weekend na Ursynowie nikt nie będzie się nudził!

Przegląd weekendowych imprez zaczynamy od soboty. O 16 w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy" rozpoczyna się wieczór autorski dla miłośników lokalnej historii. Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Czersku zaprasza na premierę IV tomu Rocznika Nadwiślańskiego Urzecza, w którym są artykuły poświęcone historii ursynowskich Kabat.

O 700 latach historii Kabat opowie Jacek Latoszek, a o pomniku Andrzeja Ciołka u zbiegu ul. Jeżewskiego i al. KEN opowie Krzysztof Czubaszek.

Pierwszy na Ursynowie Fireshow

O 18:30 nie lada gratka przy Kopie Cwila. Grupa Suiciders pokaże spektakl tańca z ogniem, czyli Fireshow. 

- Chcemy, by pokaz przede wszystkim dawał wiele radości i uśmiechu mieszkańcom Ursynowa. Pragniemy podzielić się z innymi naszą nietypową pasją oraz stworzyć przestrzeń do wspólnej zabawy, proponując także najmłodszym ciekawą atrakcję - zachęca Wera Paradowska.

Na najmłodszych czeka słodka niespodzianka. Wstęp bezpłatny. Miejsce - Park Romana Kozłowskiego, przy Kopie Cwila, metro Ursynów.

Straaaaszna niedziela

W niedzielę od godz. 11 wyjątkowy piknik w Arenie Ursynów - "Strasznie Fajny Piknik Rodzinny 2". Podczas imprezy będzie można np. wykonać i zabrać ze sobą do domu lampiony z dyni, maski, filcowe przypinki i inne. Będzie także można przejrzeć się w foto lustrze i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Jednym słowem świetna zabawa dla całej rodziny. Wstęp bezpłatny. Piknik potrwa do godz. 17 w Arenie Ursynów, ul. Pileckiego 112.

O godz. 17 Dzielnicowy Ośrodek Kultury "Ursynów" z ul. Kajakowej zaprasza na koncert grupy Joinmakers. Grupa wykonująca muzykę w stylistyce jazzowej, pop oraz funk. Ich działalność łączy niekonwencjonalne podejście do harmonii oraz ekspresję wypowiedzi poprzez dźwięk i rytm. Koncert będzie składał się z autorskich utworów, które pojawiły się w grudniu 2021 na pierwszym albumie pod nazwą „Soldiers Of Love”. Wstęp wolny.

Jeśli wolicie spacery na świeżym powietrzu, to polecamy Ogród Botaniczny PAN w Powsinie. Od piątku obowiązują zmienione godziny odwiedzin - ogród jest czynny codziennie od godz. 9 do 15, ostatnie wejście o 14.

(Redakcja Haloursynow.pl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%